Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

ARENA ON LINE
PRODUKTEM NA MEDAL 2012

24 stycznia 2012 roku w Centrum Budownictwa Sportowego (CBS) na Targach Budma w Poznaniu przyznano wyróżnienia PRODUKT NA MEDAL 2012 dla najlepszych na rynku firm z branży infrastruktury sportow-rekrea- cyjnej. Wśród laureatów znalazł się również produkt firmy SPORTDATA Sp. z o. o. – System sprzedaży i kontroli biletów z identyfikacją kibiców ARENA ON LINE. W imieniu Spółki nagrodę odebrał Prezes Marek Błażewicz.
System ARENA ON LINE jest produk- tem znanym od prawie 10 lat na rynku polskim, funkcjonującym na wielu obiektach sportowych i sportowo-rekreacyjnych. Wyróżnia go niezawodność oraz szerokie możliwości konfiguracyjne. Jest systemem, który jak przystało na wiodący na rynku sportowym system informatyczny jest stale rozwijany o nowe funkcjonalności wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz zmieniających się przepisów prawnych i potrzeb rynkowych. Dzięki temu cały czas charakteryzuje się wysokim stopnień innowacyjności, a co za tym idzie atrakcyjności dla klientów.

Projekt PRODUKT NA MEDAL jest realizowany przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej w ramach programu "Budujemy Sportową Polskę", w celu wyłonienia i promocji wysokiej jakości usług i produktów, cechujących się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysokimi walorami użytkowymi. Wyróżnienie jest przyznawane firmom w kategoriach:
arrow  materiały konstrukcyjne i budowlane
arrow  produkty i technologie specjalistyczne
arrow  sprzęt, urządzenia, wyposażenie i akcesoria sportowe
arrow  usługi doradcze, finansowe, zarządzania i IT.

Proces weryfikacji kandydatów i wybór laureatów zakończył się dnia 5 stycznia 2012 roku w Warszawie, gdzie podczas posiedzenia Kapituły przyznano wyróżnienia PRODUKT NA MEDAL 2012. W skład Kapituły weszli Członkowie PKIS - przedstawiciele samorządu terytorialnego, użytkownicy i administratorzy obiektów sportowych, którzy obradowali pod przewodnictwem prof. dr hab. Leonarda Runkiewicza.
Wyróżnienie PRODUKT NA MEDAL jest wskazówką dla inwestorów, jak spośród setek ofert wybrać te najlepsze, sprawdzone na rynku, gwarantujące sukces.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt